| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | Sunward |
| Építési mód | Egyéb |
| Típus | SWSL0607DC |
| Évjárat | 2022 |
| Munkamagasság | 6.000 mm |
| Üzemóra | 104 |
| Hordozó jármü | |
|---|---|
| Hajtásmód | Elektromos |
| Akkumulátor | 0 |
| More information | |
| Extra felszereltség | Numéro de série: S00360 |
| helység | Bonsecours |
| méretek | |
|---|---|
| Önsúly | 900 kg |
| Hosszúság | 1.470 mm |
| Szélesség | 760 mm |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 3.135.130 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |

Member since: 2021