| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | GMG |
| Építési mód | Egyéb |
| Típus | 6094-RT |
| Gyártási szám | 2609401011 |
| Évjárat | 2020 |
| Munkamagasság | 20.100 mm |
| Üzemóra | 661 |
| Hordozó jármü | |
|---|---|
| More information | |
| helység | Skive |
| méretek | |
|---|---|
| Terhelhetőség | 540 kg |
| Önsúly | 9.276 kg |
| Hosszúság | 5.230 mm |
| Szélesség | 2.380 mm |
| Magasság | 3.090 mm |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | Kérésre |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
| Végvásárlói megjegyzés | |
|---|---|
| 2 hjuls styrd 230V til kurv GPS trackunit, S/N: 938236 undefined undefined Kubota V2403 | |
| (Gépes fordítás): | |
| 2 keréken kormányzott 230V ívre GPS nyomkövető egység, S/N: 938236 undefined undefined Kubota V2403 |
Member since: 2018