| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | GMG |
| Építési mód | Egyéb |
| Típus | 4646-ED 2.0 |
| Gyártási szám | 2464601025 |
| Évjárat | 2020 |
| Munkamagasság | 15.900 mm |
| Üzemóra | 67 |
| Hordozó jármü | |
|---|---|
| More information | |
| helység | Skive |
| méretek | |
|---|---|
| Terhelhetőség | 230 kg |
| Önsúly | 3.717 kg |
| Hosszúság | 2.460 mm |
| Szélesség | 1.170 mm |
| Magasság | 2.690 mm |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | Kérésre |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
| Végvásárlói megjegyzés | |
|---|---|
| 2 hjuls styrd 230V til kurv M-Tec tracking system undefined undefined undefined undefined | |
| (Gépes fordítás): | |
| 2 kerék kormányzás 230V kosárhoz M-Tec nyomkövető rendszer undefined undefined undefined undefined |
Member since: 2018