| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | Skyjack |
| Építési mód | Csukló munka emelvény |
| Típus | SJ30ARJE 2WD |
| Gyártási szám | 90000304 |
| Évjárat | 2017 |
| Munkamagasság | 11.000 mm |
| Emelvény magassága | 9.000 mm |
| Üzemóra | 370 |
| Hordozó jármü | |
|---|---|
| Hajtásmód | Elektromos |
| More information | |
| helység | Nürtingen |
| méretek | |
|---|---|
| Hatótávolság oldalirányban | 6.000 mm |
| Kosárteher | 227 kg |
| Terhelhetőség | 227 kg |
| Önsúly | 5.750 kg |
| Hosszúság | 5.600 mm |
| Szélesség | 1.200 mm |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 6.343.400 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
Member since: 2010