| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | Skyjack |
| Építési mód | Csukló munka emelvény |
| Típus | SJ30 ARJE |
| Gyártási szám | 90000178 |
| Évjárat | 2017 |
| Munkamagasság | 11.000 mm |
| Üzemóra | 487 |
| Hordozó jármü | |
|---|---|
| Hajtásmód | Elektromos |
| More information | |
| helység | Tilburg |
| méretek | |
|---|---|
| Terhelhetőség | 227 kg |
| Hosszúság | 3.780 mm |
| Szélesség | 1.190 mm |
| Magasság | 2.500 mm |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 4.561.000 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
| Végvásárlói megjegyzés | |
|---|---|
| Skyjack SJ30 ARJE. 8x Neue Batterie seit 09-2025! Baujahr: 2017. Stunden: 487 h. Gewicht: 5750 kg. Arbeitshöhe: 11 m. Seitliche Reichweite: 6,26 m. Tragfähigkeit: 227 kg. CE-zertifiziert. Preis ohne MwSt. Typ: Gelenkteleskoparbeitsbühne; Bj.... | |
| (Gépes fordítás): | |
| Skyjack SJ30 ARJE. 8x új akkumulátor 09-2025 óta! Építés éve: 2017. Üzemidő: 487 h. Súly: 5750 kg. Munkamagasság: 11 m. Oldalirányú hatótáv: 6,26 m. Terhelhetőség: 227 kg. CE minősítéssel. Ár ÁFA nélkül Típus: Csuklós teleszkópos munkaállvány; Bj.... |
Member since: 2023