| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | SkyJack |
| Építési mód | Csukló munka emelvény |
| Típus | SJ66T 22 m telescoophoogwerker sj66 skyjack |
| Gyártási szám | 97000673 |
| Évjárat | 2013 |
| Munkamagasság | 22.000 mm |
| Üzemóra | 1.861 |
| Hordozó jármü | |
|---|---|
| Hajtásmód | Dízel |
| Különleges meghajtó | Négykerék |
| More information | |
| helység | EA Hooge Mierde |
| méretek | |
|---|---|
| Hatótávolság oldalirányban | 17.400 mm |
| Terhelhetőség | 227 kg |
| Önsúly | 13.110 kg |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 8.411.560 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
| Végvásárlói megjegyzés | |
|---|---|
| Strong and smooth Skyjack SJ66T 4x4 diesel telescopic boom lift, year 2013, including major service, new inspection by an external specialist, complete documentation, and transport—delivered ready for use. Skyjack SJ66T 4x4 diesel telescopic boom lift, working height 22 m, 17.4 m horizontal outreach. Year: 2013 Serial number: 970 00673 Operating hours: 2,445 h Own weight: 12,800 kg Dimensions: Width: 245 cm Stowed height: 2.57 m Length: 10.3 m Wide platform basket: 240 cm This machine has permanent 4x4 drive, and together with its 5-degree tilt capability—one of the highest in the market—it is a true rough-terrain machine with strong driving power. It also drives relatively fast on flat surfaces. Operating two functions at the same time is no problem. Machine comes with: New major service: new oils and filters, including engine oil, drive motor oil, fuel filters, hydraulic filters, engine oil filter, air filter, etc. New or recent safety inspection by an external certified inspector A test drive is possible. The coffee is ready! ☕ | |
| (Gépes fordítás): | |
| Erős és sima Skyjack SJ66T 4x4 dízel teleszkópos gém emelő, 2013-as év, beleértve a nagyobb szervizt, egy külső szakember által végzett új vizsgálatot, a teljes dokumentációt és a szállítást – használatra készen szállítjuk. Skyjack SJ66T 4x4 dízel teleszkópos gém emelő, munkamagasság 22 m, vízszintes kinyúlás 17,4 m. Évjárat: 2013 Sorozatszám: 970 00673 Üzemidő: 2445 óra Saját tömeg: 12 800 kg Méretek: Szélesség: 245 cm Raktározási magasság: 2,57 m Hossza: 10,3 m Széles platformkosár: 240 cm Ez a gép állandó 4x4-es meghajtással rendelkezik, és 5 fokos billentési képességével együtt – az egyik legmagasabb a piacon – egy igazi durva terepen, erős hajtóerővel. Viszonylag gyorsan halad sík felületen is. Két funkció egyidejű működtetése nem jelent problémát. A géphez tartozik: Új főszerviz: új olajok és szűrők, beleértve a motorolajat, hajtómotorolajat, üzemanyagszűrőket, hidraulikaszűrőket, motorolajszűrőket, légszűrőket stb. Külső minősített ellenőr által végzett új vagy nemrégiben végzett biztonsági ellenőrzés Lehetőség van próbavezetésre. Kész a kávé! ☕ |
Member since: 2024