| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | JLG |
| Építési mód | Csukló munka emelvény |
| Típus | E400AJPn |
| Évjárat | 2013 |
| Üzemóra | 824 |
| Hordozó jármü | |
|---|---|
| Hajtásmód | Elektromos |
| Akkumulátor | 8 x 6V/370Ah |
| More information | |
| Extra felszereltség | Reifen SE nicht markierende, Arbeitshöhe 14,19 m, Plattformhöhe (ausgefahren) 12,19 m, Gesamthöhe (eingefahren) 1,97 m, Gesamtlänge/-breite 6,71 x 1,50 m, Seitliche Reichweite 6,83 m, Knickpunkthöhe 6,55 m, Schwenken (Nicht-Endlos-Drehung) 360°, Korbarm v |
| helység | Neckarsulm |
| méretek | |
|---|---|
| Terhelhetőség | 230 kg |
| Önsúly | 6.841 kg |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 9.257.437 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |

Member since: 2017