| Akkumulátor Data | |
|---|---|
| Gyártmány | Sunlight |
| Battery type | PzS |
| Típus | 80 6PzS930 |
| Nominal Voltage | 80 V |
| Battery capacity | 930 Ah |
| Évjárat | 2019 |
| Preparation date | 2026.01.01 |
| More information | |
|---|---|
| Hosszúság | 0 mm |
| Szélesség | 0 mm |
| Magasság | 0 mm |
| Súly | 2.240 kg |
| Trough | RX60-50 E50 |
| Additional Equipment | C5 capacity test with 580Ah = 63% capacity, poles elevated, box needs new paint outside |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 943.000 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
Member since: 2023