| Akkumulátor Data | |
|---|---|
| Gyártmány | Hoppecke |
| Battery type | PzS |
| Típus | 48V/750Ah |
| Nominal Voltage | 48 V |
| Battery capacity | 0 Ah |
| Évjárat | 2020 |
| More information | |
|---|---|
| Hosszúság | 0 mm |
| Szélesség | 0 mm |
| Magasság | 0 mm |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 1.354.875 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
| Végvásárlói megjegyzés | |
|---|---|
| ???????? Informationen auf Deutsch: Mehrwertsteuer abzugsfähig; Referenznummer: 18475. ???????? Information in English: VAT qualifying; Reference number: 18475. ???????? Informatie in het Nederlands: BTW verrekenbaar voor ondernemers; Referentienummer: 18475 | |
| (Gépes fordítás): | |
| ????????? Német nyelvű információ: ÁFA levonható; Hivatkozási szám: 18475. ????????? Angol nyelvű információ: ÁFA minősítésű; Hivatkozási szám: 18475. ????????? Információ Hollandiában: BTW verrekenbaar voor ondernemers; Hivatkozási szám: 18475 |

Member since: 2007