| Akkumulátor Data | |
|---|---|
| Gyártmány | GNB |
| Battery type | Akkumulátor mások |
| Típus | 02 EPZB 0200 SC |
| Nominal Voltage | 24 V |
| Battery capacity | 200 Ah |
| Évjárat | 2018 |
| Preparation date | 2025.10.27 |
| More information | |
|---|---|
| Hosszúság | 661 mm |
| Szélesség | 143 mm |
| Magasság | 692 mm |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 142.460 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
Member since: 2010