| Akkumulátor Data | |
|---|---|
| Gyártmány | [div] |
| Battery type | PzS |
| Típus | 750 |
| Nominal Voltage | 80 V |
| Battery capacity | 750 Ah |
| Évjárat | 2019 |
| More information | |
|---|---|
| Hosszúság | 0 mm |
| Szélesség | 0 mm |
| Magasság | 0 mm |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 1.051.830 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |

Member since: 2015