VZV GROUP s.r.o. gold
Myynti- ja palveluyritys

VZV GROUP s.r.o.

Member since: 2008

Cervena Voda 535 | 561 61 Cervena Voda | Tšekki | www.vzvgroup.cz


Edustus (Myynti tai huolto)

käytetty, Linde, Still, Yale, Nissan, Toyota

Yritys info

Jsme dodavatelem použitých vysokozdvižných vozíků rozsáhlého množství značek, typů, nosností a výrobců, jako např. Linde Material Handling, Toyota Material Handling, Still-MH, a další. Nabízíme nízkozdvižné vozíky, ručně vedené vysokozdvižné vozíky, retraky, čelní vysokozdvižné vozíky, boční vozíky, terénní vozíky, plošiny, nebo také teleskopické manipulátory. Můžete si vybrat ze škály dieselových vozíků, plynových vozíků nebo elektrických vozíků, a také z mnoha značek. Nabízíme především vozíky značek Linde, Jungheinrich, Toyota, BT, v naší nabídce však můžete nalézt i spoustu dalších značek jako TCM, Nissan nebo Clark.

Naše webové stránky jsou denně aktualizovány, takže na nich vždy naleznete aktuální nabídku použitých vysokozdvižných vozíků na prodej.

500 použitých vysokozdvižných vozíků skladem, pronájem vzv, přídavná zařízení, příslušenství pro manipulační techniku.


WIR GEHÖREN UNTER ELITE DER HÄNDLER
WIR SIND EIGENTLICH TSCHECHISCHE GESELLSCHAFT
WIR HABEN EIN JUNGES KOLLEKTIV MIT 55 PROFIS

WIR HANDELN IMMER SERIÖS
IM LAGER HABEN WIR 500 GABELSTAPLER
WIR BIETEN DIE KOMPLEXE DIENSTE AN

Viimeiset uutiset ja tiedotteet

Pravděpodobně jste během posledních týdnů na našich webových stránkách zaznamenali, že dojde ke změně obchodního názvu naší společnosti.
Jelikož s důvěrou nasloucháme našim klientům a obchodním partnerům, rozhodli jsme se dát na jejich rady a požadavky, a přistoupili jsme k tomuto významnému kroku, který bude znamenat spoustu změn nejen pro nás, ale i pro naše zákazníky.

Jak jsme dospěli k novému názvu?
VZV jako zkratka pro vysokozdvižný vozík bylo součástí našeho obchodního názvu odjakživa. Zachováním VZV chceme zdůraznit to, že jsme ryze česká společnost, a také to, že se zabýváme službami v oblasti vysokozdvižných vozíků. Celý název VZV GROUP s.r.o. má symbolizovat skutečnost, že společnost bude pod novým názvem zastřešovat několik podstatných obchodních činností, nejen prodej vysokozdvižných vozíků obchodníkům s manipulační technikou, ale například také pronájem manipulační techniky, který zajišťuje PŮJČOVNA VZV, nebo prodej vysokozdvižných vozíků koncovým uživatelům pod taktovkou společnosti VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o.

Co nás vedlo ke změně názvu?
Vzhledem k tomu, že se z velké části zabýváme zahraničním obchodem, často se setkáváme s klienty, pro které je obchodní název VELKOOBCHOD VZV nevyslovitelný a nedává jim žádný význam. Proto jedním z hlavních důvodů pro změnu názvu bylo zjednodušit název tak, aby se zákazníkům lépe vyslovoval a pamatoval.

Změnou názvu také chceme zdůraznit, že naše společnost nabízí kompletní služby a spolupráci v oblasti manipulační techniky, a to v evropském (celosvětovém) měřítku.

Zakládáme si na dlouhodobé spolupráci a kvalitních službách pro obchodníky s manipulační technikou ze všech zemí. Naší prioritou je působit jako rodinná firma a proto upřednostňujeme přímý kontakt se zákazníkem a vždy klademe důraz na oboustranně seriózní jednání.
Po dlouhá léta se zabýváme dovozem těch nejkvalitnějších vysokozdvižných vozíků z celého světa a s pečlivostí každý vozík připravujeme dle požadavků a potřeb konkrétního klienta.

Věříme, že změna našeho obchodního názvu bude pro všechny užitečná, že podpoří proces zkvalitňování našich služeb, a že především otevře dveře novým zákazníkům, kteří se nás doposud báli oslovit.

Viimeiset uutiset ja tiedotteet
Trukki: 42 Koneet

Liitteet: 0 Koneet

Henkilönostimet: 1 Koneet

Siivouskoneet: 0 Koneet

Akut: 0 Koneet

Latauslaite: 0 Koneet