| Kone | |
|---|---|
| Moottori | Nestekaasu |
| Kapasiteetti | 3.500 kg |
| Painopiste | 500 mm |
| Rakennusvuosi | 2015 |
| Ajotunnit | 3.382 |
| Moottori/Varaaja | VW Treibgasmotor |
| Voimansiirto | Elektromechanisch |
| Paino | 5.153 kg |
| Vapaana alkaen (Päivä) | sofort |
| Takuu | 3 months |
| hinnat | |
|---|---|
| Hinta alv 0% | 10.900 EUR |
| Myynti- ja palveluyrityksen hinta | Kirjaudu sisään saadaksesi pääsyn |
| Päivävuokra alkaen | Pyynnöstä |
| Liitteet | |
|---|---|
| Sivusiirto |
| Varusteet | |
|---|---|
| 3. hydr.lohko, 4. hydr. Lohko, Työvalot taakse, Työvalot eteen, Lämmityslaite, Ohjaamo, Rear view mirror, Joystick, Beacon light, Wipers, Single pedal, LED, Istuin |
| Huom. (Vain loppukäyttäjät) | |
|---|---|
| Wir bieten neben diesem Gerät weitere Stapler und Lagertechnikgeräte an. Unsere Geräte sind Werkstatt und FEM4.004 geprüft. Kontaktieren Sie uns bitte per Mail oder auch gerne telefonisch. Sie finden uns auch unter www.hsr-gabelstapler.de Selbstverständlich kaufen wir auch Ihren Gebrauchten an, auch ohne dass Sie ein Fahrzeug bei uns erwerben. Mietkauf & Finanzierung zu günstigen Konditionen sind auf Anfrage möglich. Wir beraten Sie gerne kompetent und ausführlich zu unseren Fahrzeugen. | |
| (Viestin käännös): | |
| Tämän laitteen lisäksi tarjoamme muita trukkeja ja varastotekniikkalaitteita. Laitteemme ovat työpaja- ja FEM4.004-testattuja. Ota yhteyttä sähköpostitse tai puhelimitse. Löydät meidät myös osoitteesta www.hsr-gabelstapler.de Tietysti ostamme myös käytetyn ajoneuvosi, vaikka et ostaisi ajoneuvoa meiltä. Vuokraosto ja rahoitus edullisin ehdoin mahdollista pyynnöstä. Neuvomme mielellämme pätevästi ja yksityiskohtaisesti ajoneuvoistamme. |
Member since: 2006