| Kone | |
|---|---|
| Moottori | Sähkö |
| Kapasiteetti | 12.000 kg |
| Rakennusvuosi | 2011 |
| Ajotunnit | 1.818 |
| Kokonaispituus | 1.900 mm |
| Kokonaisleveys | 900 mm |
| Paino | 1.000 kg |
| hinnat | |
|---|---|
| Hinta alv 0% | 4.500 EUR |
| Myynti- ja palveluyrityksen hinta | Kirjaudu sisään saadaksesi pääsyn |

Member since: 2021