| Kone | |
|---|---|
| Moottori | Diesel |
| Kapasiteetti | 45.000 kg |
| Rakennusvuosi | 2016 |
| Ajotunnit | 26.000 |
| Moottori/Varaaja | VOLVO TAD 1171VE |
| Voimansiirto | DANA TE-30 |
| Kokonaispituus | 7.200 mm |
| Kokonaisleveys | 4.200 mm |
| hinnat | |
|---|---|
| Hinta alv 0% | Pyynnöstä |
| Myynti- ja palveluyrityksen hinta | Kirjaudu sisään saadaksesi pääsyn |
Member since: 2021