| Kone | |
|---|---|
| Moottori | Diesel |
| Kapasiteetti | 12.000 kg |
| Painopiste | 1.200 mm |
| Rakennusvuosi | 2012 |
| Ajotunnit | n/a |
| Sarja nro. | M8768 |
| Voimansiirto | M |
| Paino | 19.900 kg |
| hinnat | |
|---|---|
| Hinta alv 0% | Pyynnöstä |
| Myynti- ja palveluyrityksen hinta | Kirjaudu sisään saadaksesi pääsyn |
Member since: 2021