| Kone | |
|---|---|
| Moottori | Sähkö |
| Kapasiteetti | 1.200 kg |
| Painopiste | 600 mm |
| Akku | 24V / 200Ah / (80 - 100%) / 2013 |
| Rakennusvuosi | 2013 |
| Ajotunnit | 944 |
| Moottori/Varaaja | Ladegerät: 24V |
| Voimansiirto | Elektromechanisch |
| Vapaana alkaen (Päivä) | sofort |
| hinnat | |
|---|---|
| Hinta alv 0% | 4.250 EUR |
| Myynti- ja palveluyrityksen hinta | Kirjaudu sisään saadaksesi pääsyn |
| Päivävuokra alkaen | Pyynnöstä |
Member since: 2006