| Kone | |
|---|---|
| Moottori | Diesel |
| Kapasiteetti | 4.500 kg |
| Rakennusvuosi | 2018 |
| Ajotunnit | 12.813 |
| Sarja nro. | 6865 |
| Moottori/Varaaja | KUBOTA |
| Voimansiirto | DANA |
| Kokonaispituus | 3.300 mm |
| Kokonaisleveys | 1.400 mm |
| hinnat | |
|---|---|
| Hinta alv 0% | Pyynnöstä |
| Myynti- ja palveluyrityksen hinta | Kirjaudu sisään saadaksesi pääsyn |
Member since: 2021