| Kone | |
|---|---|
| Moottori | Sähkö |
| Kapasiteetti | 1.400 kg |
| Rakennusvuosi | 2000 |
| Ajotunnit | 4.527 |
| Kokonaispituus | 1.700 mm |
| Kokonaisleveys | 1.100 mm |
| Paino | 3.193 kg |
| hinnat | |
|---|---|
| Hinta alv 0% | 9.900 EUR |
| Myynti- ja palveluyrityksen hinta | Kirjaudu sisään saadaksesi pääsyn |

Member since: 2021