| Kone | |
|---|---|
| Moottori | Sähkö |
| Kapasiteetti | 1.400 kg |
| Akku | 24V / 225Ah / 2023 |
| Rakennusvuosi | 2022 |
| Ajotunnit | 20 |
| Moottori/Varaaja | Ladegerät: 24V / 30Ah |
| Vapaana alkaen (Päivä) | sofort |
| hinnat | |
|---|---|
| Hinta alv 0% | 8.500 EUR |
| Myynti- ja palveluyrityksen hinta | Kirjaudu sisään saadaksesi pääsyn |
| Huom. (Vain loppukäyttäjät) | |
|---|---|
| Das Gerät wird ggf. teillackiert, werkstatt- und UVV-geprüft. Preise hierfür erhalten Sie auf Anfrage. | |
| (Viestin käännös): | |
| Laite voidaan osittain maalata ja testata työpajassa ja UVV:ssä. Tämän hinnat ovat saatavilla pyynnöstä. |
Member since: 1998