| Kone | |
|---|---|
| Moottori | Sähkö |
| Kapasiteetti | 2.500 kg |
| Rakennusvuosi | 2012 |
| Ajotunnit | 12.314 |
| Sarja nro. | 6233979 |
| Kokonaispituus | 2.060 mm |
| Kokonaisleveys | 1.300 mm |
| Paino | 5.802 kg |
| hinnat | |
|---|---|
| Hinta alv 0% | 5.500 EUR |
| Myynti- ja palveluyrityksen hinta | Kirjaudu sisään saadaksesi pääsyn |

Member since: 2021