| Koneen tiedot | |
|---|---|
| Valmistaja | Stabau |
| Kapasiteetti | 500 kg |
| Avauma-alue | 810 - 2.450 mm |
| ISO Luokka | 2 |
| Painopiste | 0 |
| Rakennusvuosi | 2016 |
| Kokonaispaino | 715 kg |
| Yleistä | |
|---|---|
| Tekniset tiedot | Chwytak STABAU Model: S-15-BKS 15-S-SO Nr. Seryjny: 1167709 Rok produkcji: 2016 Udźwig: 500 kg Śr. Ciężkości ładunku: 100 mm Waga: 715 kg Odsunięcie ładunku: 170 mm Ciśnienie robocze: 160 bar Środek ciężkości ESP: 280 mm |
| sijainti | Koniusza |
| Mitta |
|---|
| hinnat | |
|---|---|
| Hinta alv 0% | 3.900 EUR |
| Myynti- ja palveluyrityksen hinta | Kirjaudu sisään saadaksesi pääsyn |
Member since: 2015