| Koneen tiedot | |
|---|---|
| Valmistaja | Kaup |
| Kapasiteetti | 1.250 kg |
| ISO Luokka | 2 |
| Painopiste | 500 |
| Rakennusvuosi | 2020 |
| Kokonaispaino | 623 kg |
| Sarja nro. | 792399 |
| Yleistä | |
|---|---|
| sijainti | Koniusza |
| Mitta | |
|---|---|
| Kokonaisleveys (b1/b2) | 1.330 mm |
| Painopiste | 438 mm |
| Painopisteen muutos | 126 mm |
| Haarukkapituus | 1.400 mm |
| hinnat | |
|---|---|
| Hinta alv 0% | 3.400 EUR |
| Myynti- ja palveluyrityksen hinta | Kirjaudu sisään saadaksesi pääsyn |
Member since: 2015