| Koneen tiedot | |
|---|---|
| Valmistaja | Durwen |
| Kapasiteetti | 3.600 kg |
| Avauma-alue | 560 - 2.600 mm |
| ISO Luokka | 3 |
| Painopiste | 600 |
| Rakennusvuosi | 2021 |
| Sarja nro. | D1123807 |
| Yleistä | |
|---|---|
| sijainti | Koniusza |
| Mitta | |
|---|---|
| Kokonaisleveys (b1/b2) | 1.800 mm |
| Painopiste | 220 mm |
| Painopisteen muutos | 148 mm |
| Haarukkapituus | 1.400 mm |
| hinnat | |
|---|---|
| Hinta alv 0% | 4.500 EUR |
| Myynti- ja palveluyrityksen hinta | Kirjaudu sisään saadaksesi pääsyn |
Member since: 2015