| Koneen tiedot | |
|---|---|
| Valmistaja | Cascade |
| Kapasiteetti | 6.500 kg |
| ISO Luokka | 4 |
| Painopiste | 800 |
| Rakennusvuosi | 2020 |
| Kokonaispaino | 1.930 kg |
| Sarja nro. | VER1174896-4R0 |
| Yleistä | |
|---|---|
| sijainti | Koniusza |
| Mitta | |
|---|---|
| Painopiste | 324 mm |
| Painopisteen muutos | 212 mm |
| Haarukkapituus | 1.600 mm |
| hinnat | |
|---|---|
| Hinta alv 0% | 6.500 EUR |
| Myynti- ja palveluyrityksen hinta | Kirjaudu sisään saadaksesi pääsyn |
Member since: 2015