| Koneen tiedot | |
|---|---|
| Valmistaja | Bolzoni |
| Kapasiteetti | 5.000 kg |
| Avauma-alue | 520 - 2.650 mm |
| ISO Luokka | 4 |
| Painopiste | 800 |
| Rakennusvuosi | 2018 |
| Kokonaispaino | 1.860 kg |
| Yleistä | |
|---|---|
| sijainti | Koniusza |
| Mitta | |
|---|---|
| Haarukkapituus | 1.800 mm |
| hinnat | |
|---|---|
| Hinta alv 0% | 5.000 EUR |
| Myynti- ja palveluyrityksen hinta | Kirjaudu sisään saadaksesi pääsyn |
Member since: 2015