| Koneen tiedot | |
|---|---|
| Valmistaja | JLG |
| Tyyppi | Saksinostimet |
| Malli | ES3246 |
| Sarja nro. | 1200047132 |
| Rakennusvuosi | 2025 |
| Työskentelykorkeus | 11.750 mm |
| Ajotunnit | 0 |
| Trukki kiinnitys | |
|---|---|
| Moottori | Sähkö |
| More information | |
| sijainti | Hagelstadt |
| Mitta | |
|---|---|
| Kapasiteetti | 320 kg |
| Kokonaispaino | 2.550 kg |
| Työtason syöttökorkeus | 910 mm |
| Kokonaispituus | 2.400 mm |
| Kokonaisleveys | 1.170 mm |
| Korkeus | 2.430 mm |
| hinnat | |
|---|---|
| Hinta alv 0% | 21.574 EUR |
| Myynti- ja palveluyrityksen hinta | Kirjaudu sisään saadaksesi pääsyn |
Member since: 2003