| Koneen tiedot | |
|---|---|
| Valmistaja | JLG |
| Tyyppi | Saksinostimet |
| Malli | ES1932 |
| Rakennusvuosi | 2025 |
| Työskentelykorkeus | 7.800 mm |
| Ajotunnit | 0 |
| Trukki kiinnitys | |
|---|---|
| Moottori | Sähkö |
| Akku | AGM 4 x 6V 213 A/hr |
| More information | |
| sijainti | Hagelstadt |
| Mitta | |
|---|---|
| Kapasiteetti | 230 kg |
| Kokonaispaino | 1.565 kg |
| Työtason syöttökorkeus | 860 mm |
| Kokonaispituus | 1.740 mm |
| Kokonaisleveys | 810 mm |
| Korkeus | 2.100 mm |
| hinnat | |
|---|---|
| Hinta alv 0% | 13.579 EUR |
| Myynti- ja palveluyrityksen hinta | Kirjaudu sisään saadaksesi pääsyn |
Member since: 2003