| Koneen tiedot | |
|---|---|
| Valmistaja | ghibli & wirbel |
| Tyyppi | Päältäajettavat yhdistelmäkoneet |
| Malli | Ranger R 115 FD 85 BC Lithium |
| Moottori | Lithium-Ion |
| Rakennusvuosi | 2026 |
| Ajotunnit | 10 |
| Suction Width | 1.050 mm |
| Työleveys | 850 mm |
| Liuossäiliö | 110 l |
| Palautussäiliö | 115 l |
| Kokonaispituus | 1.470 mm |
| Kokonaisleveys | 1.055 mm |
| Korkeus | 1.365 mm |
| Paino | 290 kg |
| More information | |
|---|---|
| Akku | 24 V 200 Ah Lithium |
| sijainti | Marthalen |
| hinnat | |
|---|---|
| Hinta alv 0% | Pyynnöstä |
| Myynti- ja palveluyrityksen hinta | Kirjaudu sisään saadaksesi pääsyn |

Member since: 2022