| Koneen tiedot | |
|---|---|
| Valmistaja | Tomcat |
| Tyyppi | Päältäajettavat yhdistelmäkoneet |
| Malli | XR 40-D Disk |
| Moottori | Sähkö |
| Rakennusvuosi | 2014 |
| Ajotunnit | n/a |
| Brush Pressure | 120 kg |
| Työleveys | 1.050 mm |
| alueen suorituskykyä | 6.000 m²/h |
| Liuossäiliö | 257 l |
| Palautussäiliö | 257 l |
| Kokonaispituus | 1.750 mm |
| Kokonaisleveys | 910 mm |
| Korkeus | 1.420 mm |
| Paino | 890 kg |
| More information | |
|---|---|
| Akku | 36 V 440 Ah mit Aquamatik |
| Varusteet | Komplett neu revidierte Maschine. Motoren, Batterien, Schläuche, Gummis alles neu und neu Aufgebaut. Maschine mit Garantie. Auch das Chassis wurde neu sandgestrahlt und lackiert. Bilder der Revision auf Anfrage erhältlich. |
| sijainti | Marthalen |
| hinnat | |
|---|---|
| Hinta alv 0% | Pyynnöstä |
| Myynti- ja palveluyrityksen hinta | Kirjaudu sisään saadaksesi pääsyn |

Member since: 2022