| Kone | |
|---|---|
| Moottori | Diesel |
| Kapasiteetti | 3.000 kg |
| Rakennusvuosi | 1996 |
| Ajotunnit | n/a |
| Moottori/Varaaja | Mercedes OM601 |
| Voimansiirto | Hydrostat |
| Kokonaispituus | 3.700 mm |
| Kokonaisleveys | 1.880 mm |
| Vapaana alkaen (Päivä) | kurzfristig |
| hinnat | |
|---|---|
| Hinta alv 0% | 15.900 EUR |
| Myynti- ja palveluyrityksen hinta | Kirjaudu sisään saadaksesi pääsyn |

Member since: 2002