| Kone | |
|---|---|
| Moottori | Diesel |
| Kapasiteetti | 15.000 kg |
| Painopiste | 700 mm |
| Rakennusvuosi | 1989 |
| Ajotunnit | 2.283 |
| Sarja nro. | 42101 |
| Moottori/Varaaja | MOTORE FIAT |
| Kokonaispituus | 6.300 mm |
| Kokonaisleveys | 2.500 mm |
| Paino | 20.700 kg |
| hinnat | |
|---|---|
| Hinta alv 0% | Pyynnöstä |
| Myynti- ja palveluyrityksen hinta | Kirjaudu sisään saadaksesi pääsyn |
Member since: 2004