| Kone | |
|---|---|
| Moottori | Diesel |
| Kapasiteetti | 5.000 kg |
| Painopiste | 800 mm |
| Akku | / 2018 |
| Rakennusvuosi | 2018 |
| Ajotunnit | 2.815 |
| Moottori/Varaaja | Deutz |
| Voimansiirto | Hydrostat |
| Kokonaispituus | 4.600 mm |
| Kokonaisleveys | 2.450 mm |
| Paino | 8.140 kg |
| hinnat | |
|---|---|
| Hinta alv 0% | 39.500 EUR |
| Myynti- ja palveluyrityksen hinta | Kirjaudu sisään saadaksesi pääsyn |
| Päivävuokra alkaen | Pyynnöstä |
| Varusteet | |
|---|---|
| Einzelzusatzhydraulik, integriertes Zinkenverstellgerät, Kabine mit Heizung, Beleuchtung nach StVZO, 2 Arbeitsscheinwerfer vorne |
Member since: 2002