| Kone | |
|---|---|
| Moottori | Sähkö |
| Kapasiteetti | 4.000 kg |
| Akku | 120V / 700Ah / HawkerEnersys Waterless / (80 - 100%) / 2023 |
| Rakennusvuosi | 2023 |
| Ajotunnit | 270 |
| Moottori/Varaaja | Ladegerät: Hawker WiiQ 120V / 150Ah |
| hinnat | |
|---|---|
| Hinta alv 0% | Pyynnöstä |
| Myynti- ja palveluyrityksen hinta | Kirjaudu sisään saadaksesi pääsyn |
| Päivävuokra alkaen | Pyynnöstä |
| Huom. (Vain loppukäyttäjät) | |
|---|---|
| Elektro-Seitenstapler/Seitenstapler/Elektro-Gabelstapler mit Baumann-Fahrkomfortkabine 750 mm breit, Version XXL Deluxe, verschließbare Schiebetüre, 2-Stufen Frontscheibenwischer, Höhe und Neigung verstellbare Lenksäule, Komfortsitz vielfach verstellbar, Sonnenblende, Rückspiegel, Heizung, zusätzliche Hydraulik am Gabelträger, Radio/ CD, Rangierkupplung hinten | |
| (Viestin käännös): | |
| Sähkökäyttöinen sivukuormaaja/sivukuormaaja/sähkötrukki Baumann-ajomukavuudella 750 mm leveä ohjaamo, versio XXL Deluxe, lukittava liukuovi, 2-portainen tuulilasinpyyhin, korkeus- ja kallistussäädettävä ohjauspylväs, monin eri tavoin säädettävä mukavuusistuin, häikäisysuoja, taustapeili, lämmitys, lisähydrauliikka haarukkatelineessä, radio/CD, peräkkäin |

Member since: 2004