| Kone | |
|---|---|
| Kapasiteetti | 2.500 kg |
| Rakennusvuosi | 2025 |
| Ajotunnit | 0 |
| Kokonaispituus | 1.500 mm |
| Kokonaisleveys | 540 mm |
| Paino | 68 kg |
| Vapaana alkaen (Päivä) | nach Absprache |
| hinnat | |
|---|---|
| Hinta alv 0% | 330 EUR |
| Myynti- ja palveluyrityksen hinta | Kirjaudu sisään saadaksesi pääsyn |
| Päivävuokra alkaen | Pyynnöstä |
| Huom. (Vain loppukäyttäjät) | |
|---|---|
| dosiertes Absenken schwerer Lasten wartungsarme Hydraulikeinheit in Stahlausführung abgerundete Gabelspitzen für mehr Sicherheit und Komfort beim Einfahren in die Palette Hartverchromte Kolbenstange und Überlastventil Lenk- und Lastrollen kugelgelagert, für leichten Lauf auch unter Last modernste Fertigungstechnik und Qualitätsüberwachung gewährleisten höchste Funktionssicherheit und niedrige Wartungskosten | |
| (Viestin käännös): | |
| Raskaiden kuormien mitattu laskeminen Vähän huoltoa vaativa teräshydrauliikka Pyöristetyt haarukan kärjet lisää turvallisuutta ja mukavuutta lavalle siirryttäessä Kova kromattu männänvarsi ja ylikuormitusventtiili Kuulalaakeroitu ohjaus ja kuormarullat, helpottaa ajoa myös kuormitettuna Nykyaikainen tuotantotekniikka ja laadunvalvonta takaavat maksimaalisen toimintavarmuuden ja alhaiset ylläpitokustannukset |
Member since: 2003