| Kone | |
|---|---|
| Moottori | Sähkö |
| Kapasiteetti | 2.200 kg |
| Rakennusvuosi | 2009 |
| Ajotunnit | 4.589 |
| Kokonaispituus | 1.800 mm |
| Kokonaisleveys | 70 mm |
| Paino | 500 kg |
| hinnat | |
|---|---|
| Hinta alv 0% | 2.950 EUR |
| Myynti- ja palveluyrityksen hinta | Kirjaudu sisään saadaksesi pääsyn |

Member since: 2021