| Kone | |
|---|---|
| Kapasiteetti | 1.000 kg |
| Rakennusvuosi | 2024 |
| Ajotunnit | 0 |
| Kokonaispituus | 1.725 mm |
| Kokonaisleveys | 575 mm |
| Paino | 115 kg |
| Vapaana alkaen (Päivä) | sofort |
| hinnat | |
|---|---|
| Hinta alv 0% | 679 EUR |
| Myynti- ja palveluyrityksen hinta | Kirjaudu sisään saadaksesi pääsyn |
| Päivävuokra alkaen | Pyynnöstä |
Member since: 2006