| Koneen tiedot | |
|---|---|
| Valmistaja | Genie |
| Tyyppi | Erikoislaiteet |
| Malli | Superlift Contractor SLC 24 Materiallift |
| Rakennusvuosi | 2026 |
| Ajotunnit | 0 |
| Trukki kiinnitys | |
|---|---|
| More information | |
| Varusteet | Hubhöhe 7320mm •Hochbelastbare Konstruktion •Unkompliziertes Lastenhandling durch eine Person •Einfaches Be- und Entladen in Transportfahrzeuge •Schneller Aufbau. Kein Werkzeug erforderlich. •Patentiertes leichtes und robustes Aluminium-Teleskopmastsystem |
| sijainti | Mils bei Hall-Innsbruck Tirol |
| Mitta | |
|---|---|
| Kapasiteetti | 295 kg |
| Kokonaispaino | 157 kg |
| Kokonaispituus | 2.060 mm |
| Kokonaisleveys | 1.680 mm |
| Korkeus | 2.180 mm |
| hinnat | |
|---|---|
| Hinta alv 0% | Pyynnöstä |
| Myynti- ja palveluyrityksen hinta | Kirjaudu sisään saadaksesi pääsyn |

Member since: 2003