| Koneen tiedot | |
|---|---|
| Valmistaja | Genie |
| Tyyppi | Erikoislaiteet |
| Malli | Super Hois GH 3.8 Materiallift |
| Rakennusvuosi | 2026 |
| Ajotunnit | 0 |
| Trukki kiinnitys | |
|---|---|
| More information | |
| Varusteet | Hubhöhe 3800mm • Tragbarer pneumatischer Teleskopmateriallift • Ideal zum Heben, Positionieren und Installieren von Lüftungskanälen, Deckensprinklern, Deckenrohrleitungen, Deckenpaneelen usw. • Verwendet zum Heben von Lasten CO² oder Druckluft • Hohe Mobi |
| sijainti | Mils bei Hall-Innsbruck Tirol |
| Mitta | |
|---|---|
| Kapasiteetti | 136 kg |
| Kokonaispaino | 34 kg |
| Kokonaispituus | 1.350 mm |
| Kokonaisleveys | 1.350 mm |
| Korkeus | 1.040 mm |
| hinnat | |
|---|---|
| Hinta alv 0% | Pyynnöstä |
| Myynti- ja palveluyrityksen hinta | Kirjaudu sisään saadaksesi pääsyn |

Member since: 2003