| Akku Data | |
|---|---|
| Valmistaja | IBB |
| Battery type | Akku muut |
| Malli | 24 Volt 3 PzB 225 Ah |
| Nominal Voltage | 24 V |
| Battery capacity | 225 Ah |
| Rakennusvuosi | 2016 |
| More information | |
|---|---|
| Kokonaispituus | 560 mm |
| Kokonaisleveys | 228 mm |
| Korkeus | 578 mm |
| Paino | 199 kg |
| Trough | Sondertrog |
| Additional Equipment | Aquamatic auf Batterie, vertikaler Batteriewechsel, Fahrzeugstecker: MRC 80A, gebrauchte GRUMA 24V Antriebsbatterie im Stahltrog DIN Sonder, gefüllt und geladen, inkl. Kabel und Stecker 80 A MRC, 24V 225Ah, passend für LINDE L 12 i/BR 1172 |
| hinnat | |
|---|---|
| Hinta alv 0% | 395 EUR |
| Myynti- ja palveluyrityksen hinta | Kirjaudu sisään saadaksesi pääsyn |
| Huom. (Vain loppukäyttäjät) | |
|---|---|
| Sie brauchen eine neue Batterie? Jetzt passende Batterie auf Forklift finden: https://www.forklift-international.com/de/e/GRUMA+-+Batterien-73501mfg Oder direkt im GRUMA Online-Shop: https://www.gruma.de/shop/c/staplerbatterien/?utm_medium=website&utm_source=gebrauchtbörsen&utm_campaign=forklift-batterie-geb-neu-0625 Beim Kauf einer neuen GRUMA-Batterie profitieren Sie von diesen Vorteilen: - Kostenfreie deutschlandweite Lieferung Ihrer Batterie - Metallteuerungszuschlag im Verkaufspreis enthalten - Fachgerechte Entsorgung der Altbatterie - Sehr hohe Rücknahmeprämie für Ihre alte Batterie - Qualitätsprodukt 'Made in Germany' - 24 Monate Gewährleistung auf jede neue Batterie | |
| (Viestin käännös): | |
| Tarvitsetko uuden akun? Löydä oikea akku Forkliftista nyt: https://www.forklift-international.com/de/e/GRUMA+-+Batterien-73501mfg Tai suoraan GRUMA-verkkokaupassa: https://www.gruma.de/shop/c/staplerbatterien/?utm_mediumu003dwebsite&utm_sourceu003dnutztbörsen&utm_campaignu003dforklift-batterie-geb-neu-0625 Kun ostat uuden GRUMA-akun, hyödyt seuraavista eduista: - Akun ilmainen toimitus koko Saksan alueella - Metallin inflaatiolisä sisältyy myyntihintaan - Käytettyjen paristojen asianmukainen hävittäminen - Erittäin korkea tuottopalkkio vanhalle akullesi - Laadukas tuote "Made in Germany" - 24 kuukauden takuu jokaiselle uudelle akulle |

Member since: 2003