| Koneen tiedot | |
|---|---|
| Valmistaja | Linde |
| Malli | Hubgerüst |
| Mastotyyppi | 3 JVN |
| Nostokorkeus | 4.700 mm |
| Rakennekork. | 2.500 mm |
| Vapaanosto | 2.000 mm |
| Haarukkakelkan leveys | 720 mm |
| Lisähydrauliikka | Einfachzusatzhydraulik |
| Yleistä | |
|---|---|
| sijainti | Friedberg-Derching |
| hinnat | |
|---|---|
| Hinta alv 0% | 750 EUR |
| Myynti- ja palveluyrityksen hinta | Kirjaudu sisään saadaksesi pääsyn |
| Huom. (Vain loppukäyttäjät) | |
|---|---|
| Mast für Baureihe: 113, Gebrauchter Triplexhubmast mit integriertem Seitenschieber, ohne Gabelzinken, passend für LINDE Schubmaststapler BR 113 | |
| (Viestin käännös): | |
| Masto sarjalle: 113, käytetty triplex nostomasto integroidulla sivusiirrolla, ilman haarukoita, sopii LINDE työntömastotrukkiin BR 113 |

Member since: 2003