| Koneen tiedot | |
|---|---|
| Valmistaja | Linde |
| Malli | Hubgerüst |
| Mastotyyppi | 3 JVN |
| Nostokorkeus | 12.455 mm |
| Rakennekork. | 5.555 mm |
| Vapaanosto | 4.426 mm |
| Haarukkakelkan leveys | 720 mm |
| Lisähydrauliikka | Einfachzusatzhydraulik |
| Yleistä | |
|---|---|
| sijainti | Friedberg-Derching |
| hinnat | |
|---|---|
| Hinta alv 0% | 3.450 EUR |
| Myynti- ja palveluyrityksen hinta | Kirjaudu sisään saadaksesi pääsyn |
| Huom. (Vain loppukäyttäjät) | |
|---|---|
| Mast für Baureihe: 1120, gebrauchtes Triplex Hubgerüst mit integrierten Seitenschub, ohne Gabelzinken, passend für Linde R 16 HD / R 20 HD Baureihe 1120, Hubmast mit DMC (Dynamic Mast Control) | |
| (Viestin käännös): | |
| Masto sarjalle: 1120, käytetty Triplex-masto integroidulla sivusiirrolla, ilman haarukoita, sopii Linde R 16 HD / R 20 HD -sarjaan 1120, nostomasto DMC:llä (Dynamic Mast Control) |

Member since: 2003