| Koneen tiedot | |
|---|---|
| Valmistaja | Linde |
| Malli | Hubgerüst |
| Mastotyyppi | 3 JVN |
| Kapasiteetti | 1.400 kg |
| Nostokorkeus | 9.255 mm |
| Rakennekork. | 3.690 mm |
| Vapaanosto | 3.074 mm |
| Haarukkakelkan leveys | 720 mm |
| Lisähydrauliikka | Einfachzusatzhydraulik |
| Yleistä | |
|---|---|
| sijainti | Friedberg-Derching |
| hinnat | |
|---|---|
| Hinta alv 0% | 15.900 EUR |
| Myynti- ja palveluyrityksen hinta | Kirjaudu sisään saadaksesi pääsyn |
| Huom. (Vain loppukäyttäjät) | |
|---|---|
| Mast für Baureihe: 1120, neuer Triplex Hubmast 1506 passend für LINDE R 14/1120, Einfachzusatzhydraulik mastseitig, integrieter KAUP Seitenschieber 2T151LIN 1,4-2,0 t, Automatische Zentrierung ISS, Automatische Horizontalstellung GZ, Mast Komfortpaket | |
| (Viestin käännös): | |
| Masto sarjalle: 1120, uusi LINDE R 14/1120 soveltuva triplex-nostomasto 1506, yksinkertainen lisähydrauliikka maston puolella, integroitu KAUP-sivusiirto 2T151LIN 1,4-2,0 t, automaattinen keskitys ISS, automaattinen vaaka-asento GZ, maston mukavuuspaketti |

Member since: 2003