| Koneen tiedot | |
|---|---|
| Valmistaja | Linde |
| Malli | Hubgerüst |
| Mastotyyppi | 2 JVN |
| Kapasiteetti | 1.200 kg |
| Nostokorkeus | 3.324 mm |
| Rakennekork. | 2.115 mm |
| Vapaanosto | 1.579 mm |
| Haarukkakelkan leveys | 560 mm |
| Yleistä | |
|---|---|
| sijainti | Friedberg-Derching |
| hinnat | |
|---|---|
| Hinta alv 0% | 1.190 EUR |
| Myynti- ja palveluyrityksen hinta | Kirjaudu sisään saadaksesi pääsyn |
| Huom. (Vain loppukäyttäjät) | |
|---|---|
| Mast für Baureihe: 133-01, gebrauchter Linde Duplex Hubmast, Typ 180, inkl. Gabelträger mit Gabelausführung 560 - 1150 mm, passend für D 12 HP AP, Baureihe 133-01, Mastschutz Polycarbonat | |
| (Viestin käännös): | |
| Masto sarjaan: 133-01, käytetty Linde Duplex-nostomasto, tyyppi 180, sisältää haarukanpitimen haarukan versiolla 560 - 1150 mm, sopii D 12 HP AP, sarja 133-01, maston suoja polykarbonaattia |

Member since: 2003