| Koneen tiedot | |
|---|---|
| Valmistaja | Linde |
| Malli | Hubgerüst |
| Mastotyyppi | 2 JSTD |
| Kapasiteetti | 1.600 kg |
| Nostokorkeus | 3.550 mm |
| Rakennekork. | 2.396 mm |
| Vapaanosto | 150 mm |
| Haarukkakelkan leveys | 980 mm |
| Lisähydrauliikka | Doppelzusatzhydraulik |
| Yleistä | |
|---|---|
| sijainti | Friedberg-Derching |
| hinnat | |
|---|---|
| Hinta alv 0% | 4.270 EUR |
| Myynti- ja palveluyrityksen hinta | Kirjaudu sisään saadaksesi pääsyn |
| Huom. (Vain loppukäyttäjät) | |
|---|---|
| Mast für Baureihe: 386-02, neuer Standard Hubmast Hubhöhe 3550 mm, incl Gabelträger 980 mm, Doppelzusatzhydraulik mastseitig, passend für BR 386, ohne Gabelzinken | |
| (Viestin käännös): | |
| Masto sarjalle: 386-02, uusi vakionostomaston nostokorkeus 3550 mm, mukaan lukien haarukkakannatin 980 mm, kaksinkertainen lisähydrauliikka maston puolella, sopii BR 386:lle, ilman haarukoita |

Member since: 2003