| Koneen tiedot | |
|---|---|
| Valmistaja | Linde |
| Malli | Hubgerüst |
| Mastotyyppi | 2 JSTD |
| Kapasiteetti | 1.600 kg |
| Nostokorkeus | 4.144 mm |
| Rakennekork. | 2.640 mm |
| Vapaanosto | 150 mm |
| Haarukkakelkan leveys | 560 mm |
| Yleistä | |
|---|---|
| sijainti | Friedberg-Derching |
| hinnat | |
|---|---|
| Hinta alv 0% | 850 EUR |
| Myynti- ja palveluyrityksen hinta | Kirjaudu sisään saadaksesi pääsyn |
| Huom. (Vain loppukäyttäjät) | |
|---|---|
| Gebrauchtes Hubgerüst Standard 4144/2640/150 mm, GT 560/1150 mm Gitterboxfähig | |
| (Viestin käännös): | |
| Käytetty masto standardi 4144/2640/150 mm, GT 560/1150 mm ristikkolaatikko |

Member since: 2003