SSC S.A. silver
Taller/Profesional

SSC S.A.

Abonado desde: 2010

al. Krakowska 52B | 05-090 Janki | Polonia | www.sscwozki.pl


Compra y venta de

de ocasión, Linde, Hyster, Still, Jungheinrich, Heli, Steinbock Boss, Merlo, Manitou

Información comercial

Service, Veredelung, Verkauf von Neu- und Gebrauchtstaplern, Ankauf, Vermietung, Ersatzteile, Anbaugeräte und VerschiedenesSSC Wózki Widłowe jest prężnie rozwijająca się firmą oferującą pełną gamę nowoczesnych produktów do podnoszenia towarów oraz rozwiązania w zakresie transportu wewnętrznego. Zajmujemy się importem, sprzedażą, wynajmem, serwisem i remontami wózków widłowych oraz sprzedażą części zamiennych. Gwarantujemy miłą i rzetelną obsługę oraz świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Máquinas de ocasión

W naszej szerokiej ofercie wózków widłowych znajdują się używane widlaki o napędzie spalinowym z silnikiem diesla lub gazowym(LPG).Każdy z klientów może dobrać odpowiednią maszynę pod względem tonażu, funkcji oraz wysokości podnoszenia.
Sprzedajemy maszyny widłowe w wersji standardowej jak również proponujemy wyposażenie dodatkowe.

Oferujemy wózki elektryczne - w dzisiejszych czasach zastosowanie elektrycznego napędu w wózkach widłowych jest dla ochrony środowiska najbardziej przyjaznym rozwiązaniem. Nowinki techniczne sprawiają, że wózki o napędzie elektrycznym wyznaczają normy oszczędności przy zachowaniu wystarczajacej wydajności.

Máquinas de ocasión
Servicio Técnico

Serwis mobilny
Posiadamy serwis mobilny, który w szybki i kompetentny sposób usunie usterkę, wykona przegląd techniczny i przygotuje maszynę do odbioru przez UDT na terenie Państwa firmy. Zapas części zamiennych na samochodzie sprawia, że naprawy mogą być dokonane już za pierwszym podejściem, co znacznie obniża koszty serwisu maszyny i skraca czas jej przestoju.

W celu poznania szczegółów bądź zamówienia serwisu prosimy o kontakt po przez formularz kontaktowy lub bezpośredni pod numer telefonu 664-442-299.
wózki widłowe serwis stacjonarny
Serwis stacjonarny
Prowadzimy profesjonalny zakład naprawczy, w którym dokonujemy remontów kapitalnych oraz renowacji, w skład których wchodzą: naprawy główne silników, regeneracje podzespołów, naprawy blacharsko-lakiernicze, naprawy tapicerskie, wymiany opon. Wykonywane przez nas renowacje i remonty kapitalne wózków spotykają się z wysokimi ocenami naszych odbiorców w całej Europie. Nasza hala serwisowa zlokalizowana jest w Warszawie na ulicy Łopuszańskiej.

Servicio Técnico
Części zamienne

Jesteśmy bezpośrednim importerem części do większości spotykanych na naszym rynku wózków widłowych. Posiadamy dobrze wyposażony magazyn części zamiennych. Umożliwia nam to szybką realizację zleceń napraw i zamówień. W krótkim czasie jesteśmy w stanie sprostać każdemu niemal zamówieniu. Wykwalifikowany personel chętnie doradzi i szybko przedstawi Państwu wycenę części oraz kosztorysy napraw, nawet najbardziej nietypowych wózków widłowych.

Czas realizacji zamówień to 48h przy zamówieniach do 30kg. Większe zamówienia realizujemy do 3 dni roboczych.

Zamówione części trafią do Państwa firmą kurierską w dowolną lokalizację na terenie Polski.

Części zamienne
Osprzęt

Gwarantujemy pełen asortyment osprzętu do wózków widłowych.

Osprzęt
Territorio de ventas

Warszawa, Mokotów, Otwock, Piaseczno, Wołomin, Białołęka, Legionowo, Płock, Włocławek, Kutno, Łęczyca, Łowicz, Zyrardów, Rawa Mazowiecka, Łódź, Widzew, Opoczno, Radom, Lublin, Biała Podlaska, Białystok, Łomża, Ostrołęka

Imágenes

Carretillas elevadoras: 9 Máquinas

Implementos: 1 Máquinas

Plataformas: 0 Máquinas

Limpieza industrial: 0 Máquinas

Baterias: 0 Máquinas

Cargadores: 0 Máquinas