RBM Technik silver
Taller/Profesional

RBM Technik

Abonado desde: 2010

ul.Witosa 64 | 25-343 Kielce | Polonia | www.rbmtechnik.pl


Compra y venta de

Linde, de ocasión

Información comercial

Firma RBM Technik to dynamicznie rozwijająca się firma, która rozpoczęła swą działalność w 2008r.z siedzibą w Kielcach.

Nasz firma stara się zapewnić optymalną obsługę klienta, kreując się niską ceną, jakością i marką swoich usług. Dzięki temu nasza działalność rozwija się i buduje szerokie spektrum klientów, którzy są zadowoleni z jakości naszych usług. Szanujemy czas naszych klientów i dbamy o ich interesy. Zapewniamy rzetelną i dokładna obsługę.

Máquinas de ocasión

Zajmujemy się handlem wózkami widłowymi

Máquinas de ocasión
Servicio Técnico

Specjalizujemy się w serwisowaniu wózków widłowych marki Linde,Still,Jungheinrich oraz w sprzedaży części zamiennych. Naszą kadrę stanowią wykwalifikowani pracownicy z wieloletnim doświadczeniem . W krótkim czasie osiągnęliśmy pozycje lidera w woj. świętokrzyskim. Od nowego roku nasi serwisanci są zlokalizowani także na terenie woj. małopolskiego i śląskiego.

Firma RBM Technik współpracuje z autoryzowanym serwisem działającym w zachodniej części Niemiec. Posiada oryginalne części, specjalistyczny sprzęt a przede wszystkim doświadczonych pracowników. Nasze auta serwisowe zlokalizowane są na terenie miast Kraków, Katowice i Kielce. Nasze usługi objęte są 6-cio miesięczną gwarancją.

Servicio Técnico
Części zamienne

Firma RBM Technik posiada oryginalne części w konkurencyjnych cenach na które udzielamy 6-cio miesięcznej gwarancji. W celu dalszych informacji prosimy o kontakt telefoniczny.

Części zamienne

Imágenes

Carretillas elevadoras: 25 Máquinas

Implementos: 2 Máquinas

Plataformas: 3 Máquinas

Limpieza industrial: 0 Máquinas

Baterias: 0 Máquinas

Cargadores: 0 Máquinas