F.H.U. EDDI wózki widłowe gold
Taller/Profesional

F.H.U. EDDI wózki widłowe

Abonado desde: 2009

ul. Krakowska 98a | 32-650 Kęty | Polonia | www.eddi.com.pl


Compra y venta de

de ocasión, Toyota, Komatsu, Nissan, Manitou

Información comercial

Oferujemy głównie używane wózki widłowe (Toyota, Nissan, Komatsu), na stanie posiadamy blisko 200 sztuk wózków a wśród nich wózki magazynowe (spalinowe i elektryczne), wózki terenowe (Ausa, Manitou) oraz wózki boczne i wielokierunkowe (Baumann, Hubtex).

Dysponujemy profesjonalnym zapleczem serwisowym.

Prowadzimy wynajem wózków widłowych i podestów roboczych na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Máquinas de ocasión

W naszym asortymencie znajdują się używane wózki widłowe i maszyny budowlane renomowanych europejskich, amerykańskich i japońskich producentów. Bazujemy na pojazdach takich marek, Toyota, Nissan, Komatsu, Baumann, Ausa, Hubtex, Linde, Combilift, Manitou, JCB, Cat, JCB, Takeuchi, Caterpillar, Bobcat, Atlas a także Bomag, Ammann i Benford.

Alquiler

Firmom, które nie zamierzają tworzyć własnego parku maszynowego, proponujemy wynajem pojazdów. Krótkoterminowy wynajem wózków widłowych sprawdzi się przy realizacji pojedynczych prac lub w firmach o wyraźnej sezonowości zleceń. Z kolei dzięki długoterminowemu wynajmowi wózków widłowych firmy korzystają z maszyn dostarczonych przez EDDI zupełnie tak, jak z własnego parku maszynowego. Nie ponoszą przy tym jednak żadnych kosztów, związanych z naprawą i konserwacją pojazdów.

Przedsiębiorstwa prowadzące prace wysokościowe korzystają chętnie z oferty wynajmu podestów roboczych. Podnośniki i podesty zastępują wówczas zwykłe rusztowania, zapewniając o wiele większą wygodę i bezpieczeństwo pracy, również w trudno dostępnych obiektach.

Servicio Técnico

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, współpracujemy z siecią dostawców oryginalnych części do pojazdów i maszyn. Korzystając z niej, oferujemy Klientom usługi profesjonalnego i terminowego serwisu wózków widłowych – w siedzibie EDDI lub u Klienta. Przeprowadzamy również odbiory i badania stanu technicznego pojazdów według standardów Urzędu Dozoru Technicznego.

Territorio de ventas

Warszawa, Kraków, Łódź, Poznań, Wrocław, Opole, Częstochowa, Katowice, Lublin

Carretillas elevadoras: 45 Máquinas

Implementos: 2 Máquinas

Plataformas: 2 Máquinas

Limpieza industrial: 3 Máquinas

Baterias: 0 Máquinas

Cargadores: 0 Máquinas