| Machine Data | |
|---|---|
| Make | CTE |
| Type | Truck mounted platform |
| Model | ZED 20.4HN |
| Year | 2024 |
| Working Height | 20,000 mm |
| Running hours | 0 |
| Carrier base | |
|---|---|
| Engine type | Diesel |
| More information | |
| Location | Moerbeke |
| Dimensions | |
|---|---|
| Capacity | 250 kg |
| Overall Weight | 3,500 kg |
| Prices | |
|---|---|
| Price excl. VAT | on request |
| Dealer price | Login to get access |
| Extra comments | |
|---|---|
| Hubhöhe: 1.750cm; Max. horizontale Reichweite: 820 m; Max. Armausschlag in Grad: 115; Max. Ausschlag der Arbeitsbühne in Grad: 65; Wenden Sie sich an KEY-TEC Sales (+32 9 326 00 99, +32 932 60 099, leads-sales@key-tec.be), um weitere Informationen zu... | |
| (Message Translation): | |
| Lifting height: 1,750cm; Max horizontal range: 820 m; Max. arm deflection in degrees: 115; Max. deflection of the work platform in degrees: 65; Contact KEY-TEC Sales (+32 9 326 00 99, +32 932 60 099, leads-sales@key-tec.be) for more information about... |